M I C H A S I O W

Loading

FAQs

Rogan floating object
Rogan floating object Rogan floating object Rogan floating object
Rogan background shape image

Quick Navigation

Can’t find answer? call us at +880 1820 788 800 or email us xcoinc@gmail.com

Przy tworzeniu kampanii reklamowej i strony internetowej proces jest bardzo podobny. Najpierw zbieram wszystkie potrzebne dane i analizuję potrzeby oraz grupę docelową klienta. Następnie biorę się do pracy, w stałym kontakcie z klientem konsultuję z nim efekty i na bieżąco wprowadzam zmiany. Po zakończeniu prac udzielam pełnego wsparcia 24/7 i pomagam z każdym problemem.

W kwestii profesjonalnej grafiki współpracuję z paroma grafikami, którzy posiadają wiele lat doświadczenia w projektowaniu logotypów i bardziej zaawansowanych grafik.

Oczywiście! Cennik podany w sekcji „Oferta” jest poglądowy, jestem w stanie stworzyć praktycznie każdego rodzaju stronę/serwis. Najlepiej w tej kwestii się ze mną skontaktować i dokładnie opisać projekt.

Tak, zawsze pobieram 20% zaliczki przed rozpoczęciem prac.

Oczywiście, wystawiam fakturę, jednak bez VATu, z racji że sam go nie płacę.

Jak najbardziej, oferuję możliwość podpisania umowy, aczkolwiek nie jest ona obowiązkowa.

Standardowo oferuję 10 godzin wsparcia w miesiącu za 300 zł brutto. Każda dodatkowa godzina płatna 50 zł. W tym czasie dostępny jestem praktycznie 24/7 i w razie problemu natychmiast reaguję.

Kampanię reklamową przeważnie tworzę maksymalnie tydzień czasu. Dla strony internetowej natomiast nie ma jednego wyznacznika, wszystko zależy od jej wielkości i funkcji. Granice wahają się od tygodnia do miesiąca czasu.

To świetnie! Będziemy mogli to wykorzystać i zaoszczędzimy na zakupie. Wtedy będę jedynie potrzebował dane do logowania na powyższe usługi.